O czym opowiada Paragraf na miłość?

O czym opowiada Paragraf na miłość?

15 stycznia, 2024 Wyłączono przez OW

W świetle mroźnych sal sądowych i bezlitosnych kodeksów narasta historia nieprzewidywalnej miłości dwóch równie zdolnych, co zimnych prawników. Przede wszystkim książka Paragraf na miłość opowiada o Judycie. Jest ona powszechnie uznawana za bezkompromisową dominatorkę sądów. Na swojej drodze spotyka wyzwanie w postaci Piotra – specjalisty od prawa gospodarczego, który zyskał szacunek poprzez poświęcenie i pracę. Jednak to, co ich łączy, to nie tylko wspólny klient i poważne zarzuty, lecz także niewyobrażalne napięcie emocjonalne między nimi.

Paragraf na miłość poza kodeksem

Judyta, uzbrojona w cięty język i niewzruszoną pewność siebie, zdobyła już niejedno zwycięstwo na salach sądowych. Piotr, z kolei, zna sekrety gospodarczego prawa jak nikt inny. Razem mają zjednoczyć swoje umiejętności, broniąc mężczyzny oskarżonego o poważne przestępstwo. Książka Paragraf na miłość stawia przed czytelnikiem pytanie: czy zjednoczenie sił przekroczy granice kodeksu, a uczucia staną się elementem równie niebezpiecznym, co kłopotliwym?

paragraf na miłość

Miłość poza paragrafem

Czy dwójka prawników zdoła porzucić zimne zasady i znaleźć się na terenie, gdzie prawo nie rządzi? Wszystko to przedstawione w fascynującym e-booku Natalii Sońskiej, Paragraf na miłość, gdzie między barami kodeksów rodzi się historia, w której uczucia są równie trudne do przewidzenia, co los na sali sądowej.