Obrusy lniane – dodatki zmieniające wygląd kuchni

Obrusy lniane – dodatki zmieniające wygląd kuchni

3 sierpnia, 2017 Wyłączono przez KF

W każdym pomieszczeniu bardzo ważną rolę odgrywają dodatki. Nie można o nich zapominać, ponieważ nawet najdrobniejszy przedmiot może mieć wpływ na wygląd całej aranżacji. Bardzo ważne mogą okazać się obrusy lniane.

/>

W aranżacji nie tylko kolor ścian, podłoga oraz meble mają znaczenie. Wiele osób mogłoby być zdziwionych, jak szybko, łatwo i tanio można zupełnie zmienić wystrój pomieszczenia. Dodatkowo czasem potrzebujemy zmiany. Często wtedy wystarczy tylko drobna zmiana. Może się wówczas pojawić jeden drobny dodatek. Obrusy lniane świetnie sprawdzą się w roli nowego przedmiotu będącego nośnikiem zmian. Z pewnością zauważysz taką zmianę.

Tekstylia i obrusy

Nie tylko obrusy lniane mogą sprawić, że Twoje pomieszczenie będzie wyglądać zupełnie inaczej. Tekstylia, które pojawiają się w pokoju mają duże znaczenie. Pokój, w którym zostaną zmienione zasłony wygląda zupełnie inaczej. Możesz również zastanowić się nad korzystaniem z narzut, stylowych poduszek, podkładek na stół i wielu innych elementów. Znaczenie również mogą mieć akcesoria kuchenne takie jak ściereczki, fartuszki itp. Obrusy kuchenne warto zmieniać raz na jakiś czas, ponieważ przyciągają one uwagę podczas spożywania posiłków. Są one bardzo widoczne i za ich pomocą można łatwo wpływać na aranżację.

Dlaczego obrusy z lnu?Obrusy lniane są łatwe w praniu i utrzymaniu czystości

Tkaniny lniane są bardzo uniwersalne. Z nich wykonane przedmioty charakteryzuje przede wszystkim wysoka odporność na zabrudzenia. Dodatkowym ich atutem jest łatwość prania. Nie musisz obawiać się o trwałość materiałów lnianych. Wystarczy, że wrzucisz je do pralki automatycznej. Nie zaszkodzi im nawet wysoka temperatura sprzyjająca usuwaniu plam. Warto pamiętać również o tym, że w przypadku tkanin lnianych stosowane są silne sploty. Obrusy lniane świetnie sprawdzą się w kuchni oraz w jadalni, ponieważ są to miejsca, gdzie nietrudno o zabrudzenia. Z tego typu obrusów łatwo można usunąć większość plam. Z pewnością szybko nowy obrus zostanie zauważony. Sprawdź i wybierz odpowiedni wzór dopasowany do aranżacji Twojej kuchni.

Obrusy lniane znajdziesz w sklepie:
Świat Lnu
tel.: 600-972-419
e-mail: sklep@swiatlnu.pl