Obudowy do wanien – wybierz najlepszą do swojej łazienki

Obudowy do wanien – wybierz najlepszą do swojej łazienki

14 listopada, 2018 Wyłączono przez KO

Jeśli jesteś w trakcie planowania wykończenia swojej łazienki, na pewno postawiłeś sobie pytanie, w jaki sposób zabudować wannę. W przypadku, gdy nie preferujesz tradycyjnych rozwiązań, w tym przypadku kafelek i płytek, powinieneś zdecydować się na obudowy do wanien. Są dostępne w wielu rozmiarach i kształtach, dzięki czemu na pewno znajdziesz idealną zabudowę pasującą do swojej wanny.

Uniwersalne obudowy do wanien

Uniwersalne obudowy do wanienObudowy do wanien sprawdzą się doskonale w przypadku wanien przylegających do ściany. Do tego typu artykułów znajdziesz szeroki wybór zabudowań. Najprostsze z nich to gotowe zdejmowane osłony, które można przymocować na specjalnych zatrzaskach lub wspornikach. Taka obudowa składa się z co najwyżej dwóch paneli, dzięki czemu nie widać połączeń pomiędzy nimi. Wpływa to niewątpliwie na nienaganną estetykę produktu. Co więcej, osłonę możesz zamontować samodzielnie, bez konieczności zatrudniania fachowca. Zaoszczędzisz zatem czas i nie narazisz się na dodatkowe koszty.

Praktyczne obudowy do wanien

Eleganckie i praktyczne obudowy do wanienCo ciekawe, większość wanien wymaga zabudowy. I to nie ze względu na swój wygląd. Przykładowo wanny emaliowane wymagają ochrony ze względu na to, że słabo utrzymują temperaturę wody. Dzięki obudowom do wanien ciepło cieczy utrzyma się dłużej, więc będziesz mógł cieszyć się kąpielą nawet przez kilkanaście minut. Artykuły tego typu są odporne na działanie wilgoci, a większość z nich także odpowiednio wpływa na cyrkulację powietrza. Przemyśl zatem zakup odpowiedniej osłony i ciesz się nią w swojej łazience!

Sprawdź szeroki wybór artykułów na: https://www.ceneo.pl/Obudowy_do_wanien