Obuwie Saucony – oryginalny design i niesamowita wygoda użytkowania

Obuwie Saucony – oryginalny design i niesamowita wygoda użytkowania

6 listopada, 2019 Wyłączono przez RG

Szukasz butów, które będą wyróżniały się stylowym wyglądem, a przy okazji będą bardzo wygodne podczas chodzenia? Sprawdź koniecznie obuwie Saucony, które początkowo dedykowane były wyłącznie dla dzieci, z czasem jednak postanowiono produkować je w większych rozmiarach.

Obuwie Saucony – sprawdź co warto o nim wiedzieć

Historia amerykańskiej marki Saucony zaczęła się w 1898 roku w Kutztown w Pensylwanii. To właśnie wtedy powstała pierwsza fabryka firmy, która w latach 60 została wykupiona przez Athletic Industries. Co ciekawe 1979 roku Saucony zostało wyróżnione. Dwa modele tej firmy znalazły się w pierwszej dziesiątce najlepszych butów biegowych według magazynu Runner’s World. Obuwie Saucony wyróżnia się doskonałą jakością, gdyż jest produkowane z najlepszych materiałów. W butach tych można znaleźć wiele nowoczesnych rozwiązań, które mają za zadanie wspierać stopy użytkowników i zapewniać im wysoki komfort podczas chodzenia.

Marka w obecnych czasach

W 2005 roku marka ta została przejęta przez Stride Rite Corporation, kwota za którą została sprzedana wynosiła 170 milionów dolarów. W 2012 roku firma stała się częścią Wolverine World Wide, a w 2016 przeniesiono ją do Waltham w Massachusetts. Obuwie Saucony dedykowane jest do różnych sportów, lecz często kupują je także zwykl ludzie, którzy docenili ich oryginalny charakter.

Buty Saucony Jazz Original Vintage S70368 90