Odżywka nail hardener – zadbaj o swoje paznokcie

Odżywka nail hardener – zadbaj o swoje paznokcie

7 marca, 2019 Wyłączono przez MS

Dłonie i paznokcie stanowią wizytówkę każdego człowieka. Warto zatem zadbać o to by zawsze prezentowały się one atrakcyjnie i schludnie. Co zrobić kiedy paznokcie zaczynają się łamać i rozdwajać? W dzisiejszym wpisie podpowiemy Ci jakie są przyczyny rozdwajania paznokci oraz polecimy skuteczny produkt na łamliwe paznokcie, jakim jest odżywka nail hardener. Serdecznie zapraszamy!

Co może być przyczyną rozdwajania paznokci?

Odżywka nail hardener - zobacz co może być przyczyną rozdwajania się paznokci

Przyczyną rozdwajania paznokci jest zaburzenie struktury keratyny, która stanowi podstawowy budulec płytki paznokcia. Może tak się stać na skutek niedoboru witamin: A, E oraz C, protein, a także minerałów. Przyczyną uszkodzenia keratyny może być również nieodpowiednia pielęgnacja paznokci, oddziaływanie czynników mechanicznych lub chemicznych, a także choroby płytki paznokcia, takie jak: grzybica czy łuszczyca. Istnieją jednak skuteczne produkty, takie jak odżywka nail hardener, dzięki którym z łatwością zapomnisz o tym problemie!

Odżywka nail hardener – zapomnij o kruchych i łamliwych paznokciach

Odżywka nail hardener to produkt, dzięki któremu Twoje paznokcie będą mocne i gładkie

Odżywka nail hardener to produkt, który znajdziesz w sklepie internetowym Alessandro. Dzięki zawartym w składzie: biotynie, keratynie oraz kofeinie skutecznie odżywia i regeneruje płytkę paznokci, widocznie wzmacnia ich elastyczność, a także zabezpiecza przed rozdwajaniem. Dodatkowo nadaje piękny, naturalny połysk naszym paznokciom. Sprawdźcie sami!