Okapy Podszafkowe

Okapy Podszafkowe

9 października, 2019 Wyłączono przez EM

Dużo czas spędzasz w kuchni, na gotowaniu? Z pewnością gromadzi Ci się dużo pary. Jeśli nie chce, aby w Twoim domu pojawiła się wilgoć, czy grzyb na ścinach, to sprawdź najnowsze okapy podszafkowe. Będą z pewnością pomocne podczas gotowania i uchronią Twoje mieszkanie przed nieprzyjemnymi konsekwencjami.

Jak działają okapy podszafkowe

Okapy usuwają tłuszcz, dym i zapach z kuchni za pomocą przewodów, które prowadzą te wszystkie substancje na zewnątrz domu, czy mieszkania. Są one zazwyczaj najbardziej skuteczną i szybką opcją do usuwania tego typu zanieczyszczeń. Podczas instalacji okapy podszafkowe należy zamontować pod szafką. Wymagają ona zastosowania filtra tłuszczu, który zazwyczaj jest dołączony do zestawu. Taki filtr wymienia się średnio, co pół roku. Okapy podszafkowe są doskonałym rozwiązaniem dla każdego rodzaju kuchni.

Okap podszafkowy w ładnej kuchni

Oczyszczanie powietrza

Niektóre okapy oczyszczają powietrze za pomocą filtrów, a następnie ponownie wprowadzają je do kuchni. Są świetne, jeśli nie możesz zainstalować przewodów wyprowadzających w swoim domu. Podczas instalacji takie okapy można umieścić na dowolnej ścianie w kuchni i z łatwością można je zainstalować samodzielnie. Wymagają one filtra tłuszczowego, który jest zwykle dołączony do zestawu oraz filtra węglowego, który niweluje nieprzyjemne zapachy.