Okładka na mandatownik – wszystko co warto o niej wiedzieć

Okładka na mandatownik – wszystko co warto o niej wiedzieć

18 maja, 2020 Wyłączono przez RG

Produkt jakim jest okładka na mandatownik sprawdzi się głównie u policjantów pracujących w dziale ruchu drogowego. W dzisiejszym artykule pragniemy przedstawić Wam garść informacji na temat tego artykułu. Sprawdź co warto wiedzieć na jego temat.

Okładka na mandatownik – wysokiej jakości produkt dla policjantów

Wyposażenie policjantów może się różnić w zależności od tego w jakim dziale pracują. Do podstawowego wyposażenia mundurowych pełniących służbę w dziale ruchu drogowego zaliczyć można między innymi mandatownik. Jest to nic innego jak bloczek z papierowymi kartkami, na których wydrukowane są różne pola, które policjant musi wypełnić podczas nakładania mandatu. Aby nie zniszczył się on szybko, została stworzona specjalna okładka na mandatownik.

Co wyróżnia etui na mandatownik?

Okładka na mandatownik to produkt, który jest wytwarzany najczęściej z czarnej, naturalnej skóry bydlęcej na której umieszcza się emblemat policji. Może mieć on różne formy – od tłoczenia na skórze, po metalowe znaczki. Tego typu akcesoria zazwyczaj mają rozmiar 180mm x 120mm. Takie wymiary sprawdzają się doskonale, gdyż mandatownik dobrze dopasowuje się do etui. Należy pamiętać o tym, że wyposażenie oraz elementy wyposażenia, odzież i inne oznaczenia służb mundurowych często są sprzedawane tylko i wyłącznie na adresy jednostek – ma to na celu wyeliminowanie sytuacji, w której niepowołane osoby podają się za mundurowych.

okładka na mandatownik w użyciu