Okna PCV Rzeszów – podstawowe informacje

Okna PCV Rzeszów – podstawowe informacje

11 października, 2018 Wyłączono przez SP

Okna PCV powstają z polichlorku winylu, czyli bardzo trwałego tworzywa sztucznego. Aby wykonać je z tego materiału, poddaje się go ekstruzji. Oznacza to proces ciągłego wytłaczania pasm (a także profili) z tworzyw sztucznych.

okna pcv są szczelniejsze od drewnianych

Czym są okna PCV?

Okna PCV to alternatywa dla okien aluminiowych i odchodzących już do lamusa drewnianych. Lepiej niż te drugie utrzymują ciepło oraz częściowo tłumią dźwięki: zarówno te, które mogłyby dochodzić z zewnątrz, jak i te, które mogłyby wydostać się z wnętrza budynku. To okna łatwe w konserwacji: wystarczy raz na jakiś czas przemyć ich ramy wodą z detergentem. Ponieważ są z tworzywa sztucznego, nie rozwijają się na nich pleśnie ani grzyby.

Kto produkuje okna PCV?

W Polsce do najpopularniejszych producentów okien PCV należą marki takie jak Vetrex, Drutex, Okno Plus, Dobroplast oraz Okna Internorm. Każda z tych firm stosuje podobną technologię, ale modyfikuje je na różne sposoby, by proponować klientom różnorodne rozwiązania.

okna PCV Rzeszów to gwarancja ciepłego mieszkania

Gdzie kupić okna PCV Rzeszów?

Okna PCV Rzeszów można kupić w salonie firmy Bemares, która jest oficjalnym partnerem marki Okna Internorm. Pracują tam wykwalifikowani konsultanci, którzy doradzają klientom we wszystkich aspektach wyboru okien