Okulary korekcyjne Police – okulary niczym z planu serialu

Okulary korekcyjne Police – okulary niczym z planu serialu

17 stycznia, 2019 Wyłącz przez KB

By okulary korekcyjne typu Police wyglądały fantastycznie muszą być czyste. Zabrudzone okulary wyglądają niechlujnie, do tego źle się przez nie patrzy. Jak właściwie zadbać o okulary nie tylko o okulary korekcyjne Police?

Urządź domowe spa – okulary korekcyjne Police

Warto myć okulary. Mało kto to robi, gdyż wydaje się, że przecieranie szmatką jest wystarczające – jednak nie. Warto wypłukać okulary pod bieżącą letnią wodą, gdyż to zmywa największe drobiny brudu. Nie można wcierać większych paprochów w okulary, grozi to uszkodzeniem szkieł! Po okularowej kąpieli można zostawić je do samodzielnego wyschnięcia, bądź wysuszyć je ręcznikiem. To ostatnie jest zalecane, gdy mamy w domu twardą wodę. Jeśli zostawimy okulary do samodzielnego wyschnięcia twarda woda zrobi zacieki. Po wszystkim można unieść okulary do światła i zobaczyć, czy cały brud został usunięty.

okulary korekcyjne police
W salonach optycznych, a nawet w supermarketach można znaleźć nawilżane chusteczki do czyszczenia okularów. Jest to dobra i bezpieczna metoda oczyszczania. Są tanie, a płyn szybko wyparowuje pozostawiając czystą powierzchnie. Warto zwrócić uwagę na tę metodę, gdyż jest przydatna zwłaszcza jeśli jesteśmy w trasie, w pracy, bądź na mieście i nie ma czasu na powolne mycie i osuszanie okularów. Zaopatrz się w okulary korekcyjne Police oraz inne akcesoria, które sprawią, że okulary będą piękne przez długi czas.