Okulary, oprawki i szkła: jak to wszystko skomponować?

Okulary, oprawki i szkła: jak to wszystko skomponować?

14 listopada, 2019 Wyłączono przez AD

Czy można wyglądać dobrze w okularach? Jeszcze do niedawna wydawało się, że kto nosi okulary, ten zasadniczo jest skreślony ze świata mody. Dziś w świecie, w którym okulary mają dziesiątki kolorów i setki fasonów, nie sposób nie znaleźć czegoś dla siebie. Myślisz o czymś konkretnym? A może właśnie zupełnie nie masz pomysłu? Nie przejmuj się – mamy coś dla Ciebie. Okulary oprawki i szkła najlepiej sprawdzić przed zakupem na Ceneo!

Jak dobrać oprawki do kształtu twarzy?

Wbrew pozorom to nie takie proste wyzwanie! Ważne jest, by oprawki nie wystawały poza obręb twarzy (chyba że celowo chcemy uzyskać taki efekt), a także by nie opierały się o policzki, które by zniekształcały całokształt. Do tego warto pamiętać, by górna część okularów oprawek i szkieł współgrała z linią brwi – nie może ani ich zasłaniać, ani przesadnie za nie wystawać.

okulary oprawki i szkła

Czy cienkie oprawki przetrwają długo?

To pytanie bardzo często zadają sobie miłośnicy modnych okrągłych okularów w metalowych oprawkach. Odpowiedź jest według nas jasna – dobrej jakości – oczywiście. Jeśli nie wierzysz albo nie jesteś pewien, że da się znaleźć w dobrych cenach oprawki od Armaniego czy Dolce&Gabbana, sprawdź sam na Ceneo.pl – tam okulary, oprawki i szkła znajdziesz w najlepszych cenach i najciekawszym zróżnicowaniu. https://www.ceneo.pl/Okulary_oprawki_i_szkla