Okulary S oliver – jakie modele są najmodniejsze w tym sezonie?

Okulary S oliver – jakie modele są najmodniejsze w tym sezonie?

10 stycznia, 2019 Wyłączono przez KB

W sklepie Cztery Oczy dostępne są okulary w rozmaitych kształtach i wzorach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby, którą lubią delikatne okulary żyłki będą mogły wybrać okulary s Oliver, jak i te osoby, które preferują wyraźne oprawki typu nerd.

Najmodniejsze okulary S Oliver z grubymi oprawkami

W tym sezonie znów modne są okulary z grubymi, wyraźnie odznaczającymi się oprawkami. Wciąż modne są okulary typu nerd – im wyraźniej odznaczające się na twarzy tym lepiej. Na szczególną uwagę zasługują okulary w kształcie kocich oczu. Są one niezwykle kobiece i seksowne, dlatego stały się tak popularne. Idealnie pasują do sukienek, ale nawet w połączeniu z jeansami tworzą lekko retro look. W ofercie sklepu Cztery Oczy dostępne są okulary S Oliver o tym kształcie.

okulary s oliver
Wciąż modne są okulary okrągłe i lekko zaokrąglone od dołu. Lennonki także zwracają swoją uwagę w ostatnich trendach.
Okulary nie są już przypadkowym dodatkiem lub koniecznością wynikającą z wady wzroku. Okulary to pełnoprawny element stroju, który ma przyciągać uwagę i być widoczny. Okulary mają być bardziej biżuterią, a jednocześnie przydatnym akcesorium niczym zegarek.
Okulary S Oliver dostępne są w licznych kolorach, jednak przypominamy, że w tym sezonie najmodniejsza jest klasyczna czerń, podkreślająca elegancki i biżuteryjny charakter oprawek.