Okulary zimowe – czy ich potrzebujesz?

Okulary zimowe – czy ich potrzebujesz?

13 grudnia, 2016 Wyłączono przez MB

Czy zaopatrzyliście się już w okulary zimowe? Nie? Nie ma na co czekać! Jeśli chcecie zaopatrzyć się w wysokiej jakości produkt i jednocześnie nie wydać przy tym fortuny, zapoznajcie się z ofertą, którą ma dla was American Way. Nowoczesnej oprawki, które oszałamiają kolorami, a może bardziej klasyczna wersja? Sprawdźcie to.

Okulary zimowe – czy rzeczywiście ich potrzebujesz?

Okulary od American Way ochronią twoje oczy przed wiatrem i szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Jest to ważne zwłaszcza, jeśli jesteś amatorem sportów zimowych. Są zalecane również osobom, które mają wrażliwe oczy lub takim, które po prostu cenią swój komfort, również podczas zimy. Nie zapomniano o szeregu udogodnień, dzięki którym korzystanie z okularów od American Way będzie jeszcze przyjemniejsze. Część modeli posiada powłokę antymgielną, natomiast każda para wyposażona została w filtr UV. Zależy ci na soczewkach polaryzacyjnych? W ofercie American Way znajdziesz również takie modele!

Okulary zimowe - American Way

Na co jeszcze możesz liczyć z okularami zimowymi?

Niezwykle ciekawie przedstawia się oferta okularów zimowych do sportu. Posiadają one wygodną piankę termoizolacyjną. Dodatkowo okulary narciarskie wyposażone zostały w wymienne zauszniki. Chciałbyś w tym miejscu widzieć regulowany pasek? Nic prostszego! W miejscu zauszników możesz wstawić pasek, dzięki czemu okulary będziesz mógł założyć na kask! To wszystko zaprojektowane zostało z  myślą o twoim bezpieczeństwie i komforcie.

Co oprócz okularów?

Okulary zimowe to tylko część oferty American Way. Oprócz nich zakupisz tu również okulary do czytania oraz różnorodne akcesoria, takie jak kijki trekkingowe, kijki do selfie, ozdoby do włosów i wiele innych gadżetów. Zaciekawiony? Odwiedź stronę internetową American Way i zapoznaj się z tą bogata ofertą.

 

American Way
ul. Rozlazłowska 29
96-500 Sochaczew
Sochaczew
Email: info@americanway.com.pl
Telefon: tel. +48 46 863 63 52 ich potrzebuję?