Okulary zimowe – zadbaj o oczy nie tylko latem!

Okulary zimowe – zadbaj o oczy nie tylko latem!

3 listopada, 2016 Wyłączono przez MB

Zima nadchodzi, jak głosi jeden ze sztandarowych cytatów bijącego rekordy oglądalności serialu. Dziś poruszymy dość ważny temat tego, jak zabezpieczyć nasze oczy właśnie podczas zimy. I chociaż najczęściej eksperymentujemy z kolorowymi oprawkami latem, w chłodniejsze miesiące również warto pamiętać o ochronie naszego najważniejszego zmysłu! Okulary zimowe – to własnie tym się dzisiaj zajmiemy!

Okulary zimowe – ale po co mi to?

Dzięki okularom zimowym American Way ochronisz swoje oczy przed wiatrem i innymi czynnikami atmosferycznymi. Każdy model wyposażony jest w filtr UV, a wybrane z nich posiadają też powłokę antymgielną ANTI-FOG. Dzięki niej problem parowania okularów zniknie raz na zawsze! Ciekaw jesteś innych ciekawych rozwiązań, które wykorzystano w innych modelach! Służymy pomocą!

okulary zimowe - dziewczynka w okularach. American Way

Dodatkowe opcje

Chyba każdy z nas lubi, gdy używany przez nas produkt wyposażony jest  w dodatkowe opcje, dzięki którym jego użytkowanie jest jeszcze przyjemniejsze. Niektóre z okularów zimowych American Way wyposażone są również w piankę termoizolacyjną, a w modelach narciarskich nie zapomniano o wymiennych nausznikach – ta opcja z pewnością przypadnie do gustu osobom, które planują okulary włożyć na kask narciarski. American Way stawia na wygodę – wszystkie rozwiązania, które uwzględnia w projektach okularów mają pozytywnie wpływać na twój komfort.

Zadbaj o jakość

American Way jest nie tylko dystrybutorem, ale też i producentem okularów zimowych. Mimo tego że w swoim asortymencie posiada wiele prestiżowych marek, jest w stanie zaproponować klientom konkurencyjne ceny. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę internetową i zapoznaj się dokładniej z ofertą American Way. Znajdziesz tam zarówno oprawki klasyczne, jak też bardziej ekstrawaganckie, charakteryzujące się odważniejszymi kolorami i wzorami.

American Way
ul. Rozlazłowska 29
96-500 Sochaczew
Sochaczew
Email: info@americanway.com.pl
Telefon: tel. +48 46 863 63 52
www.americanway.com.pl