Okuma Custom Black Feeder CLX-55F – wysokiej jakości kołowrotek

Okuma Custom Black Feeder CLX-55F – wysokiej jakości kołowrotek

25 czerwca, 2020 Wyłączono przez RG

Jeśli lubisz wędkarstwo i jesteś na etapie kompletowania sprzętu to sprawdź koniecznie wysokiej jakości kołowrotek z przednim hamulcem Okuma Custom Black Feeder CLX-55F. Produkt ten wyróżnia się doskonałymi parametrami. Sprawdź co jeszcze warto wiedzieć na jego temat.

Pokochaj wędkowanie z kołowrotkiem Okuma

Okuma Custom Black Feeder CLX-55F to kołowrotek, który posiada wielotarczowy hamulec, wyposażony w japońskie podkładki z olejowanego filcu. Jest on niezwykle odporny na korozję, gdyż posiada trwały, grafitowy korpus oraz metalową korbę. Szpula w tym modelu została wycięta z aluminium oraz jest bardzo płytka. Model ten sprawdzi się zarówno w przypadku doświadczonych wędkarzy, jak i tych którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wędkowaniem.

Kołowrotek o doskonałych cechach

Okuma Custom Black Feeder CLX-55F

Kołowrotek Okuma Custom Black Feeder CLX-55F waży niespełna 400 gram oraz posiada następujące przełożenie: 4,5:1. Siła jego hamulca to 9 kilogramów, a nawój wynosi 76 cm. Model ten wyróżnia się 7 łożyskami kulkowymi oraz bezstopniowym systemem anty rewersu, który stanowi idealne rozwiązanie dla początkujących. Warto dodać, że w produkcie tym znajduje się też specjalny rotor, który generuje wirowy przepływ powietrza oraz metalowy klips do przypięcia linki. Jeśli zależy Ci na dobrze wykonanym kołowrotku, którego zakup nie zrujnuje Twojego budżetu to ten od Okuma z pewnością spełni Twoje oczekiwania.