Oprawa Riti – styl i nowoczesność

Oprawa Riti – styl i nowoczesność

29 listopada, 2018 Wyłączono przez BT

Nowoczesne wnętrza cechują się przede wszystkim prostotą, a także bardzo praktycznymi rozwiązaniami. Oprawa Riti to świetny pomysł na aranżację oświetlenia w takich pomieszczeniach. Sprawdzi się zarówno w domu, jak i miejscach użyteczności publicznej tj. biura czy sklepy.

Oprawa Riti zamontowana na suficie.

Oprawa Riti – najważniejsze dane techniczne

Produkt ten to natynkowa oprawa oświetleniowa. Riti jest przygotowana do współpracy ze źródłami światła typu JDR, które są wyposażone w popularny trzonek GU10. Moc źródła może wynosić maksymalnie 25 W, a klasy energetyczne od A++ do E. Głównym materiałem, z których oprawę Riti wyprodukowano, jest stop aluminium. Czarno-złota barwa pozwala na dopasowanie oprawy do bardzo różnych koncepcji wystroju, nie tylko tych bardzo nowoczesnych. Odpowiada aktualnym trendom kolorystycznym. To świetna propozycja dla osób, które cenią aktualną modę.

Rozłożona Oprawa Riti w częściach.

Gdzie znajdę ten produkt?

Oprawa Riti wyprodukowana przez firmę Kanlux jest dostępna w sklepie internetowym epstryk.pl. Znaleźć tam można również szczegółowy opis produktu i wszystkie niezbędne dane techniczne. Atrakcyjna cena, stylowy wygląd i możliwość wykorzystania źródeł typu JDR to połączenie, na które warto zwrócić uwagę. Ciekawe oświetlenie to duży plus dla klimatu każdego wnętrza.