Jak osiągnąć orgazm wielokrotny?

25 października, 2019 Wyłączono przez KB

Naukowcy dopiero od kilku lat poświęcają uwagę kobiecemu orgazmowi. Wcześniej uznawano to za niepotrzebną fanaberię. Jednak, co wynika z tego, co ustalili naukowcy, czy już wiadomo, jak osiągnąć orgazm wielokrotny?

Zaangażuj mózg

Wiadome jest, że kluczowym organem wywołującym orgazm jest mózg. Pozbycie się zahamowań i często przesądów związanych z seksualnością sprawia, że seks może być lepszy. Dodatkowo pozbycie się tych przesądów sprawia, że eksplorowanie własnej seksualności może być bardzo przyjemne. Gdy już to odkryjemy odpowiedź na pytanie, jak osiągnąć orgazm wielokrotny, jest w zasięgu ręki.

Praktyczne porady jak osiągnąć orgazm wielokrotny?

No to jak osiągnąć orgazm wielokrotny? Nie jest do tego potrzeby partner, ale może się przydać. Jest możliwe osiągniecie orgazmu kaskadowego tylko dzięki masturbacji. Ważne jest zaufanie między kochankami i umiejętność komunikowania potrzeb. Dodatkowo niezbędna jest atmosfera w sypialni, która sprzyja miłosnym igraszkom.

jak osiągnąć orgazm wielokrotny Ważne jest, by seks nie był „przy okazji” tylko by działo się to w sposób zmysłowy, przemyślany, a jednocześnie spontaniczny. Poświećcie sobie choć trochę więcej niż godzinę wyrwaną codzienności. Niech to nie będzie pół godziny między pracą a siłownią, tylko niech zbliżenie będzie powolne i dopracowane.
Od czego zacząć przygotowania do orgazmu wielokrotnego? Wypróbuj masaż z rozkosznymi olejkami, które podniecają swoim aksamitnym dotykiem jak również odurzającym zapachem.