Osiedle domów jednorodzinnych Błękitny Józefów

Osiedle domów jednorodzinnych Błękitny Józefów

12 czerwca, 2019 Wyłączono przez JJ

Osiedle domów jednorodzinnych Błękitny Józefów pod WarszawąKażdy z nas szuka swojego idealnego miejsca na ziemi. Często zastanawiamy się, gdzie zamieszkać, by jednocześnie cieszyć się spokojem i być blisko centrum miasta. Lokalizacja domu ma obecnie ogromne znaczeniem, dlatego inwestorzy i deweloperzy stoją przed trudnym wyzwaniem. Na szczęście, niektórym z nich udaje się stworzyć miejsce spełniające oczekiwania klientów. Przykładem jest osiedle domów jednorodzinnych Błękitny Józefów.

Gdzie znajduje się osiedle domów jednorodzinnych Błękitny Józefów?

Osiedle zlokalizowane jest niemalże w samym centrum Józefowa, nieopodal Warszawy. Cała inwestycja to kompleks domów bliźniaczych w standardzie premium. Nieruchomości posiadają metraż od 170 do 180 m2 i wyposażone są w różnego rodzaju technologie oraz systemy energooszczędne. Cena uzależnione jest od wielkości domu i działki, na której się znajduje.

Jak wyglądają domy?

Osiedle domów jednorodzinnych - deweloper, ceny, opinieKażda nieruchomość na osiedlu domów jednorodzinnych Błękitny Józefów to budynki mieszkalne posiadające własny garaż z podjazdem i ogród. Deweloper zadbał, by każdy mógł znaleźć swój wymarzony dom, dlatego wnętrza wykończone zostały w dwóch stylach – klasycznym i angielskim. Klienci mają zatem wybór pod względem wielkości, jak i stylu domu. Każdy z nich posiada także dużą liczbę pokoi, a na piętrach nie ma skosów. Oznacza to, że każdy kont może być wykorzystany i odpowiednio zagospodarowany.

Osiedle domów jednorodzinnych to także atrakcyjna lokalizacja. W pobliżu znajdują się budynki usługowo handlowe, obiekty sportowe, szkoły i urzędy. Dodatkowo, z Józefowa można niezwykle szybko dostać się do centrum Warszawy. Pełną ofertę oraz jeszcze dostępne domy można zobaczyć na stronie internetowej osiedla.