Osłonka samochodowa z mapą – dbaj o bezpieczeństwo

Osłonka samochodowa z mapą – dbaj o bezpieczeństwo

15 listopada, 2019 Wyłączono przez JP

Dziecko, w odróżnieniu od dorosłych, reaguje na ostre promienie słoneczne zgoła inaczej. Ich cienka skóra i nie rozwinięty w pełni układ immunologiczny nie pozwala na zapewnienie odpowiedniej ochrony przed możliwymi poparzeniami. Podczas dużych upałów organizm dziecięcy nagrzewa się znacznie szybciej niż w przypadku dorosłych, a co za tym idzie, nie gwarantuje pełnej ochrony ciała.

Szkodliwe promienie słoneczne

Słońce, oprócz oczywistych korzyści, takich jak wytwarzanie witaminy D, i, co za tym idzie, poprawiania naszego nastroju i świetnej zabawy, jaką obiecuje, posiada również swoje ciemne strony. Promieniowania – UVB i UVA odpowiedzialne są za proces niszczenia naskórka i mogą powodować rozwój komórek nowotworowych. Właśnie dlatego, podczas długich podróży, kiedy pociecha narażona jest na ostre słońce, konieczna będzie osłonka samochodowa z mapą. Jej obecność gwarantuje lepsze zabezpieczenie tej, najbardziej zewnętrznej powierzchni ciała dziecka.Zaciemniająca osłonka samochodowa z mapą.

Osłonka samochodowa z mapą czyli jak zabezpieczyć malucha

Lekkie i bezpieczne akcesorium dla najmłodszych, czyli osłonka samochodowa z mapą doskonale sprawdzi się jako zabezpieczenie podatnej na uszkodzenia mechaniczne skóry twarzy. Osłonka samochodowa z mapą posiada niezwykle ciekawe wzory, z zaznaczoną mapą rzeźby terenu najbliższej okolicy. Oprócz ochrony zapewni więc również rozrywkę dla malucha zaciekawionego najbliższą okolicą. Spraw maluchowi najlepsze dodatki już dziś i spędź komfortową podróż z najmłodszym członkiem Twojej rodziny.