Oświetlenie IP65 LED – zjawiskowe światło w Twoim ogrodzie

Oświetlenie IP65 LED – zjawiskowe światło w Twoim ogrodzie

21 grudnia, 2018 Wyłączono przez WU

Oświetlenie IP65 LED to zestaw słupków z lampkami ledowymi, przeznaczony do zamontowania na zewnątrz domu. To doskonały sposób na zapewnienie klimatycznego, a przede wszystkim praktycznego oświetlenia na podwórku. Lampy te posiadają szereg zalet, które deklasują konkurencję po całości.

Oświetlenie IP65 LED – opis techniczny

Oświetlenie IP65 LED w teoriiOświetlenie IP65 LED to słupek oświetleniowy serii MW-LIGHT Street, przeznaczone do samodzielnego złożenia i montażu – co ostatecznie nie jest szczególnie skomplikowane .Słupek oświetleniowy ma wymiary 58×8,5×4,5 centymetra i waży półtora kilograma. Jest wykonany z metalu pokrytego akrylem w kolorze czarnym. LED-owa żarówka o mocy sześciu watów daje jasne światło o temperaturze 4 tys. stopni Kelwina i jasności 540 lumenów. Górna część słupka, w której znajduje się żarówka, jest zaokrąglona, tak iż światło skierowane jest na podłoże. Dzięki temu lampa ta doskonale sprawdza się do oświetlania ścieżek i chodników.

Zastosowanie Oświetlenie IP65 LED

Stosując oświetlenie IP65 LED w swoim ogrodzie możemy osiągnąć widowiskowe warunki oświetleniowe. Stosunkowo mocne i jasne światło skierowane w ziemię zapewnia perfekcyjną widoczność terenu wystawionego na ekspozycję. Jednocześnie pozostała część przestrzeni oświetlona światłem odbitym, które dzięki temu jest bardziej łagodne, nada klimatycznego nastroju każdemu podwórku.