Otoczak żółto-biały – doskonały do dekoracji ogrodu

Otoczak żółto-biały – doskonały do dekoracji ogrodu

28 kwietnia, 2020 Wyłączono przez RG

Otoczaki to kamienie o okrągłym kształcie, które przypominają kulę lub owal. Powstają w wyniku obtaczania i wystepują w różnorodnej kolorystyce. Otoczak żółto-biały to element, który doskonałe sprawdzi się jako dekoracja ogrodu. Sprawdź co jeszcze warto wiedzieć na temat takiego uzupełnienia ogródka.

Zadbaj o swój ogród już dziś

Otoczak żółto-biały pozwoli Ci odmienić charakter Twojego ogródka. Można go umieścić na skalniaku, w okolicy oczka wodnego i w wielu innych miejscach. Dzięki swojej oryginalnej formie z pewnością przykuje wzrok Twoich gości. Warto dodać, że znaleźć go można w wielu ciekawych barwach, dlatego możesz stworzyć dowolną, autorską kompozycję.

Otoczaki – co warto o nich wiedzieć?

Otoczaki to najprostszy, lecz bardzo efektywny materiał. Stosuje się go od bardzo dawna jako dekoracja terenów zielonych. Występuje pod postacią małych kamyków, dlatego w łatwy sposób można upiększyć nimi skwerki, tabatki i kwietniki. Sprawdzają się one także w alejkach oraz na podjazdach. Warto wspomnieć też o ich właściwościach, które sprawiają że są niezwykle trwałe. Co ciekawe, małe otoczaki można wykorzystywać do stylizowania wnętrz. Często stosuje się je w łazienkach, czy salonach. A Ty gdzie umieściłbyś otoczak żółto-biały?

otoczak żółto-biały