Pamiątki z podróży – otwieracz do butelek z magnesem na lodówkę

Pamiątki z podróży – otwieracz do butelek z magnesem na lodówkę

12 lipca, 2022 Wyłączono przez DB

Wybierając się na wakacje w naszym kraju czy też zwiedzając kraje Europy i świata, chcemy przywieźć pamiątki z odbywających się podróży. Dla jednych świetną pamiątką będzie regionalny przysmak, dla innych biżuteria czy dekoracja do domu. A co kupić dla swoich bliskich? Czy otwieracz do butelek z magnesem na lodówkę to dobre rozwiązanie?

Co przywieźć z wakacji dla bliskich?

pexels yes 8099158
Pamiątkowy otwieracz do butelek z magnesem na lodówkę

W przypadku kupowania drobnych upominków z podróży, warto dowiedzieć się jakie, lokalne produkty występują w miejscu, w którym spędzamy wakacje. Często możemy liczyć na wiązanki suszonych kwiatów na przykład lawendy we Francji lub w Chorwacji. Wybierając się nad polskie morze znajdziemy biżuterię z bursztynu czy też dekoracje do domu. Niemniej jednak jeśli chcemy na upominki wydać nieco mniej warto rozważyć zakup pocztówki z widokiem zwiedzanych miejsc czy też magnesów na lodówkę zarówno dla siebie jak i dla rodziców, koleżanki z pracy czy z uczelni, znajomych czy bliskich z rodziny.

Otwieracz do butelek z magnesem na lodówkę i inne pomysły na upominki wakacyjny

Innym pomysłem jest skupienie się na przysmakach kulinarnych. Z Włoch czy Hiszpanii warto przywieźć sery czy aromatyczne wędliny, makarony lub oliwy oraz oliwki. Pomysł na niedrogi prezent to również otwieracz do butelek z magnesem na lodówkę, który przypomni nam o miło spędzonych chwilach na wakacjach!