Parasol ogrodowy vesuvio – dodatek do Twojego ogrodu

Parasol ogrodowy vesuvio – dodatek do Twojego ogrodu

9 stycznia, 2019 Wyłączono przez KB

Wiosną, gdy zima odchodzi, z przyjemnością witamy się z pierwszymi promieniami słońca. Z radością organizujemy sobie czas na świeżym powietrzu. Wiele osób wykorzystuje w tym celu swoje przydomowe ogrody, gdzie miło spędza czas samotnie bądź z rodziną pod parasolem ogrodowym. Jeśli Ty też pragniesz w ten sposób spędzić swój czas zachęcamy do zapoznania się z ofertą na parasol ogrodowy vesuvio, który idealnie wpasuje się także w Twój ogród!

Parasol ogrodowy vesuvio – ochrona przed słońcem i wiatrem

Parasol ogrodowy vesuvio cechują się dużym rozmiarem, dlatego są doskonałym zabezpieczeniem przed słońcem i wiatrem. Centralnie umieszczona noga zapewnia parasolowi stabilność i powoduje, że parasol stoi solidnie niezależnie od okoliczności. Ponadto jest noga na środku zmniejsza wagę parasola. Parasole z nogą z boku są dużo cięższe i mniej mobilne. Dzięki temu parasol łatwo można przenieść w inne miejsce w zależności od preferencji. Aluminiowa konstrukcja wykonana z najwyższej jakości aluminium sprawia, że parasol ogrodowy vesuvio jest stabilny, wytrzymały i wytrzyma dużo więcej niż jeden sezon.

parasol ogrodowy

Parasol ogrodowy vesuvio to doskonały dodatek do każdego przydomowego ogrodu, dzięki temu że jest po prostu estetyczny. Świetnie będzie się prezentował zarówno w ogrodach artystycznych – tworzonych przez architektów krajobrazu jak i zwyczajnych, przydomowych, tworzonych przez amatorskich pasjonatów ogrodnictwa.