Parasole eventowe – nie może ich zabraknąć na imprezie!

Parasole eventowe – nie może ich zabraknąć na imprezie!

2 sierpnia, 2017 Wyłączono przez MB

Wyobraź sobie wieczorną imprezę na plaży. Jest jeszcze jasno (w końcu to lato), ale Słońce już powoli zachodzi. Drinki, muzyka rozrywkowa, ludzie w letnich, wakacyjnych, casualowych strojach. A teraz wyobraź sobie, że niespodziewanie spada deszcz! Albo że ta impreza mogła trwać już od kilku dobrych godzin, ale ludzie woleli pochować się w cieniu. Na szczęście jest proste rozwiązanie, które sprawi, że goście twojej imprezy będą się na niej doskonale bawić i to bez względu na pogodę. Pomocą służą parasole eventowe.

Parasole eventowe – reklamują, chronią przed deszczem i słońcem…

No dobrze, wiec parasole eventowe to dobry pomysł, jeśli nie chcesz, aby jakaś niespodziewana zmiana pogody lub popołudniowy upał odstraszył twoich klientów. Parasole eventowe mają jeszcze jedną zaletę – mogą stanowić doskonałą reklamę. Wystarczy nanieść na nie logo twojego biznesu lub przyciągnąć spojrzenia za pomocą niebanalnej grafiki. W dodatku parasole już z daleka zachęcają potencjalnych klientów, dając im znać, że właśnie tutaj, pod kolorowymi parasolami, jest coś wartego ich uwagi: miejsce, gdzie mogą wypocząć w cieniu, napić się czegoś orzeźwiającego, posiedzieć przy stoliku i porozmawiać ze znajomymi lub tak, jak bohaterowie naszej historii z początku artykułu, imprezować do białego rana na plaży!

Żółte parasole eventowe. Litex

Kto zajmuje się produkcją takich gadżetów?

Na rynku możemy znaleźć wielu producentów takich i podobnych gadżetów, jednak jeśli szukasz czegoś, co odznaczy się jakością wykonania, sprawdź, co proponuje firma Litex. Parasole eventowe od Litexu łatwo jest złożyć i rozłożyć (i dotyczy to nawet największych modeli), są niezawodne i występują w różnych wielkościach! Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę internetową firmy Litex i zapoznaj się ze szczegółami.

Litex Promo Sp. z o.o.
Staroprzygodzka 117
63-400 Ostrów Wielkopolski
8971770609