Parasole gastronomiczne – użytkowa reklama Twojej restauracji!

Parasole gastronomiczne – użytkowa reklama Twojej restauracji!

23 maja, 2018 Wyłączono przez AN

Parasole gastronomiczne to właściwie wymóg, jeśli masz ogródek w restauracji czy kawiarni. Ochroni gości przed słońcem i deszczem. A także będzie świetną reklamą firmy!

Zwiększaj widoczność i popularność marki

Reklamy wizualne, w dobie marketingu internetowego wydają się wielu ludziom zbędne. Nieprawda – idealnie jest je połączyć, dlatego że reklamy tradycyjne, takie jak np. parasole gastronomiczne z logotypem, czy banery różnego rodzaju przyciągają uwagę użytkownika na żywo. Zwiększają widoczność Twojej restauracji czy kawiarni, a także powodują, że popularność i rozpoznawalność marki wzrasta – wiele ludzi kojarzy logotyp właśnie z takich parasoli, banerów czy plakatów wywieszonych przed restauracją. To więc dodatkowo doskonała reklama i uzupełnienie marketingu internetowego (pozycjonowania, social mediów itd).

Parasole gastronomiczne mogą dodać dużo klimatu

Parasole gastronomiczne – rodzaje, ceny, gdzie kupić?

Parasole gastronomiczne mają w tej chwili wiele rodzajów. Możesz kupić mniejsze, większe, boczne, proste, itd. Do restauracji i kawiarni dobrze sprawdzają się także markizy. Na każdym z nich możesz nadrukować w specjalnych firmach swoje logo, napisy reklamowe itp. Warto wybrać sprawdzoną firmę, aby nadruki były wykonane profesjonalnie i trwale. Ceny są bardzo różne – zależą od wielkości parasola, nadruku jaki na nich chcemy itp. Gdzie znaleźć dobre parasole gastronomiczne i inne produkty reklamowe tego typu? Dużym powodzeniem cieszy się firma Litex, z Ostrowa Wielkopolskiego. Zaufało im już wiele różnych marek, nie tylko z Polski. Wieloletnie doświadczenie jest gwarancją, że będziesz zadowolony z ich usług.

parasole gastronomiczne firmy litex