Park Albatros Kemping – zaplanuj urlop w malowniczej Toskanii

Park Albatros Kemping – zaplanuj urlop w malowniczej Toskanii

23 grudnia, 2019 Wyłączono przez AB

Toskania to bez wątpienia wizytówka Włoch. Piękne krajobrazy, oliwne wzgórza, liczne winnice, malownicze miasteczka, a także renesansowe zabytki wpisujące się na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Na tym nie koniec, Toskania to region, który powita Cię pyszną, regionalną, a do tego znaną na całym świecie kuchnią. Jeśli chcesz poznać historię tego regionu, a także poczuć prawdziwy toskański klimat, Park Albatros Kemping to miejsce, które przywita Cię tym, co najlepsze! Przekonaj się!

Park Albatros Kemping – luksusowy kemping dla całej rodziny

Park Albatros Kemping to miejsce, które powstało z myślą o rodzinach z dziećmi. Na miejscu czekają liczne atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i dla osób dorosłych. Rozbudowana oferta gastronomiczna, piaszczysta plaża położona nieopodal kempingu, bujna roślinność, a także duży kompleks basenów, a to wszystko, żeby spełnić Twoje oczekiwania.

Park Albatros kemping

Zakochaj się…w Toskanii!

Włochy co roku przyciągają grono turystów, którzy spragnieni zapierających dech w piersiach krajobrazów i pięknej pogody planują swoje wakacje. Dużą popularnością cieszy się Toskania, która ze względu na swoją różnorodność przyciąga entuzjastów dobrej kuchni, malowniczych zakątków i renesansowych zabytków. Jedno jest pewne – to region, do którego się chętnie wraca! Gotowy? Park Albatros Kemping czeka na Ciebie!