Paski do zegarka 24mm – wiele wzorów i wariantów kolorystycznych

Paski do zegarka 24mm – wiele wzorów i wariantów kolorystycznych

5 grudnia, 2018 Wyłączono przez DB

Zegarki – modne dodatki dla każdego

Zegarek to dopełnienie stylizacji zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Wielu z nas uwielbia ten rodzaj biżuterii, która równocześnie jest niesamowicie elegancka a i funkcjonalna. Warto jednak wiedzieć, że jak to w modzie bywa, różne modele nieco wychodzą z mody za to nowe wersje zegarów prezentowane są co sezon. Masz stary zegarek, który nie jest już modny? Zawsze można go nieco podrasować ! Jak wystarczą nowe paski do zegarka 24mm czy o innej długości i zegarek wygląda jak nowy ! Zobaczmy jakie są trendy na 2019 rok.

Paski do zegarka 24mm – modne w 2019 roku

Jakie kolory o faktury są modne w sezonie zimowych 2019 roku? Przekonajmy się wspólnie !

Paryska klasyka – czarne, skórzane paski

paski do zegarka 24mm

Minimalizm odzwierciedla się również z branży odzieżowej. Bardzo trendy są paryskie klimaty, które stawiają na jakość i oszczędność. Dobre jakościowo ubrania, wytrzymałe, szlachetne materiały, nonszalancja i elegancja rodem ze stolicy mody – Paryża. Chcesz wpasować się w ten styl? Postaw na klasykę – czarne paski gładkie lub z tłoczeniami.

Nie bój się koloru wybierając paski do zegarka 24 mm

paski do zegarka 24mm

Minimalizm swoją drogą, jeśli zaś jesteś koneserem mody, lubisz się wyróżniać i nieco poszaleć ze swoim outfitem postaw na kolor! Dla kobiet polecamy odcienie różu lub mocną czerwiń – absolutny hit zimowego sezonu 2o18/2019. Taki pasek zestawiony z czerwoną szminką przyciągnie spojrzenie każdego! Dla mężczyzn proponujemy słoneczny żółty lub barwy granatu, zestawione z elementami krawatu lub deseniami na skarpetkach, stworzy harmonijną całość !