Pat Metheny From This Place – krążek, w którym się zakochasz

Pat Metheny From This Place – krążek, w którym się zakochasz

29 kwietnia, 2020 Wyłączono przez RG

Nowy album Pat Metheny From This Place to gratka dla wszystkich fanów wybitnego gitarzysty. W dzisiejszym wpisie pragniemy przedstawić garść najważniejszych informacji na temat tego albumu. Zapraszamy do lektury!

Pat Metheny From This Place – 10 porywających kompozycji

Płyta Pat Metheny From This Place  to album, na którym zarejestrowano sesję z perkusistą Antonio Sanchezem, basistką Lindą May Han Oh, pianistą Gwilym Simcockiem. Na płycie nie zabrakło także śpiewu oraz dźwięków harmonijki. Warto dodać, że jest ona pierwszym wydaniem od czasu Kin, który został wypuszczony w 2014 roku. Co ciekawe podczas promocji Pat Metheny zawitał do Polski, gdzie odwiedził między innymi studio radiowej Trójki w Warszawie. W czasie audycji Marka Niedźwieckiego miała miejsce premiera utworu „America Undefined”.

Co o albumie mówi sam artysta?

Pet Metheny o swoim nowym albumie mówi, że jest tym który chciał zrobić przez całe życie. Można usłyszeć na nim muzyczną ekspresję, która od zawsze była w kręgu jego zainteresowań. Pat Metheny From This Place to album, który powinien sprawdzić każdy fan gitary akustycznej.

Pat Metheny From This Place