Patelnia tytanowa WOLL Diamond – postaw na jakość!

Patelnia tytanowa WOLL Diamond – postaw na jakość!

5 lutego, 2019 Wyłączono przez KO

Na pewno nieraz zdarzyło Ci się, że nowo kupiona patelnia nadawała się do wyrzucenia już zaledwie po kilku użyciach. Zaoszczędź nerwy, czas i pieniądze i postaw na sprawdzone rozwiązania. Patelnia tytanowa WOLL Diamond to wyjątkowy produkt, który na pewno ułatwi Ci funkcjonowanie w kuchni. Przekonaj się, dlaczego warto na nią postawić.

Patelnia tytanowa WOLL Diamond – czy warto?

Patelnia tytanowa WOLL Diamond pozwala na smażenie bez użycia tłuszczuZdecydowanie tak. A dlaczego? Dzięki specjalnej powłoce z domieszką szafiru patelnia tytanowa WOLL Diamond jest jeszcze bardziej wytrzymała niż tradycyjne patelnie tytanowe. Odporna na zniekształcenia i starcia, posłuży Ci przez długie lata. Co więcej, pozwala na smażenie beztłuszczowe, co zapewne pozytywnie przełoży się na Twoje zdrowie. Zadbaj o siebie i swoich najbliższych. Przywiązuj wagę nie tylko do tego, co jesz, ale także jak przygotowujesz potrawy.

Różne rodzaje

Patelnia tytanowa WOLL Diamond do smażenia naleśnikówW linii WOLL Diamond znajdziesz szeroki wybór modeli. Jeśli jesteś miłośnikiem słodkich placków, przetestuj specjalną patelnię do naleśników. Dla lubiących smażone potrawy dobrze sprawdzą się naczynia beztłuszczowe. Niemalże każda patelnia tytanowa WOLL Diamond jest dostępna w wersji z odpinaną rączką. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki czemu będziesz mógł bez problemu przechowywać je w każdej szafce czy wykorzystać do zapiekania potraw w piekarniku. Sprawdź wybrany przez siebie wariant i przekonaj się, o ile wygodniejsze stanie się gotowanie!