Pierścienie orientalne znów na czasie?

Pierścienie orientalne znów na czasie?

22 marca, 2019 Wyłączono przez AD

W ciągu ostatnich lat styl orientalny znacząco wrócił do świetności. Za sprawą popularnych serialowych hitów w telewizji wśród bardzo wielu kobiet rozprzestrzeniła się moda na Bliski Wschód. Jednym z tematów, w których bezpośrednio odzwierciedla się ten trend, jest biżuteria: pierścienie orientalne jeszcze nigdy nie były tak popularne. I tym właśnie fenomenem chcielibyśmy się dziś zająć.

Co charakteryzuje pierścienie orientalne?

Pierścienie orientalne od tych szeroko kojarzonych pierścionków w stylu europejskim – ostatnio coraz bardziej minimalistycznym – odróżnia przede wszystkim bogactwo materiałów, wzorów i kolorów. Są zazwyczaj wysadzane kamieniami szlachetnymi (takimi jak rubiny, szmaragdy czy szafiry) i pozwalają każdej kobiecie, która je założy, wyróżnić się z tłumu ponad lokalną klasykę. Są idealnym – choć często kontrowersyjnym – dodatkiem do najróżniejszych stylizacji. Co więcej – często stoją w ciekawym kontraście do minimalistycznego ubioru. Więc nawet jeśli kobieta na co dzień nie jest przekonana do obnoszenia się ze wschodnim bogactwem, szafirowy pierścień pięknie uzupełni prostą sukienkę w kolorze indygo czy nawet w zwykłej czerni.

nowy modowy hit - pierścienie orientalneJesteś miłośnikiem orientu?

Może takie pierścienie są właśnie dla Ciebie? Albo chcesz sprawić idealny prezent swojej partnerce, przyjaciółce lub krewnej? Albo samodzielnie planujesz zostać trendsetterem? Wszystkie te opcje są zdecydowanie w porządku, bo pierścienie orientalne będą idealnie pasować każdemu, kto zdecyduje się je pokochać. Często spotyka się z opiniami, że takie pierścienie ocierają się o kicz, jednak nic bardziej mylnego:przecież to właśnie ta barokowa wybuchowość, szaleństwo kolorów i nadmiar to cechy, które sprawiają, że pierścienie orientalne są tak niesamowite i nietypowe.

Jeden z najciekawszych wyborów tego typu biżuterii można znaleźć tu:  https://ottomania.pl/kategoria-produktu/bizuteria-orientalna/pierscienie-orientalne/