Pierścionki zaręczynowe z rubinem – bądź nietuzinkowy

Pierścionki zaręczynowe z rubinem – bądź nietuzinkowy

6 września, 2018 Wyłączono przez JP

Zaręczyny to ważna chwila dla każdej kobiety. Widok ukochanego, który pragnie spędzić resztę swojego życia z bliską osobą jest wzruszający i niezapomniany. Jeśli chcesz sprawić jeszcze większą przyjemność, wybierz dla niej pierścionek, dzięki któremu wpadnie w zachwyt.

Dwukolorowe, z diamentem a może z rubinem?

Panowie, którzy szukają idealnej biżuterii, którą mogą podarować swojej ukochanej, boją się sięgać po nieco odważniejsze wzory. Zwykle traf pada na prostą biżuterię wykonaną z złota – białego lub żółtego. Rzadziej – wykonaną ze srebra. Problemem jest również podjęcie decyzji o kształcie i rodzaju ozdób, które zostaną otoczone szlachetnym kruszcem. Pierścionki zaręczynowe wybierane przez panów są więc bardzo zachowawcze i proste, najczęściej – kupowane w jednym ze sklepów sieciowych. Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe z rubinem.

Pierścionki zaręczynowe z rubinem

Jeśli chcesz przełamać ten niechlubny trend, wybierz dla niej rubin. Kamień szlachetny w niezwykłym kolorze, przypominającym zachodzące słońce, będzie wspaniałą pamiątką dla ukochanej. Wyjątkowa ozdoba ma w sobie coś monumentalnego i skrzy się w wyjątkowy sposób pod wpływem naturalnego światła słonecznego. Pierścionki zaręczynowe z rubinem, choć nieco droższe, stanowią popis umiejętności jubilerskich. Wymagają nie tylko specjalnej uwagi ze względu na swoją ceną, ale – przede wszystkim – prostej formy i klasycznych połączeń. Z takim niezwykłym, łamiącym wszelkie kanony dodatkiem, sprawisz, że ukochana pokocha Cię na nowo! Niech Twoje serce, czerwone jak odcień tego niezwykłego kamienia szlachetnego, zabije mocniej!