Piłkarski Quiz pod Napięciem – futbolowe zmagania z udziałem prądu

Piłkarski Quiz pod Napięciem – futbolowe zmagania z udziałem prądu

29 października, 2020 Wyłączono przez PL

Piłka nożna to dyscyplina sportu, która przyciąga przed telewizory i na obiekty sportowe wielu zagorzałych fanów. Wydarzenia futbolowe niekiedy potrafią wzbudzić szereg różnorodnych emocji. Dlatego też warto oglądać Piłkarski Quiz pod Napięciem w celu odświeżenia pamięci i obserwowania zmagań ekspertów piłkarskich z trudnymi pytaniami. Organizatorami zabawy jest firma Etoto. To jedyny taki sportowy teleturniej w naszym kraju.

Program stworzony dla wszystkich pasjonatów piłki nożnej

Czy wiesz może którzy zawodnicy przestrzelili swoje „jedenastki” podczas finału Champions League, w którym Liverpool z Jerzym Dudkiem zdobył tytuł? A może pamiętasz, kto z zawodników Reprezentacji Polski nosił przydomek „Franek Łowca Bramek”? Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzi udzieli Piłkarski Quiz pod Napięciem. Co tydzień czołowi eksperci piłkarscy rywalizują o puchar najlepszej drużyny. Utrudnienie może stanowić prąd, który przepływa przez opaski drużyny błędnie odpowiadającej. Nad opieką zawodników czuwa profesjonalny ratownik medyczny.

piłkarski quiz pod napięciem

Piłkarski Quiz pod Napięciem to kumulacja rozrywki z wiedzą

Piłkarski Quiz pod Napięciem to solidna dawka rywalizacji, ale również anegdot ze sportowego środowiska. W programie uczestniczą przedstawiciele marki Etoto, a także zaproszeni goście. Wśród nich między innymi sportowcy, dziennikarze, a także celebryci. Zapraszamy do obserwowania i brania udziału w zabawie. Program emitowany jest co tydzień na kanale YouTube firmy Etoto. Gwarantujemy sporą dawkę humoru i ciekawostek, których być może nigdy nie słyszałeś.