Piórnik Bambino – nowy, szkolny dodatek

Piórnik Bambino – nowy, szkolny dodatek

17 września, 2018 Wyłączono przez JP

Stworzony dla kochających animację Bars and Melody piórniki Bambino jest niezbędnym dodatkiem dla każdego pilnego ucznia. W jego wnętrzu schowasz ulubiony długopis i pióro. Zmieścisz również zapas zakreślaczy, dzięki którym organizacja nauki będzie jeszcze prostsza i efektywniejsza.

Bambino, czyli jak przełamać rutynę

Jak umilić sobie czas spędzony w szkolnej ławie? Tylko dzięki przyjaznym, niezbędnym elementom, dzięki którym prędko zadomowisz się w nowym miejscu. />

Piórnik Bambino zmieści szkolne niezbędniki

Każdy uczeń wie, że dobry piórnik powinien mieć odpowiednią szerokość i głębokość. Dzięki temu zmieścisz niezbędniki na lekcję geometrii. Spakujesz do niego linijkę, ekierkę i kątomierz. Pozostanie również nieco miejsca na nożyczki i klej, które mogą się przydać w każdej sytuacji. Sympatyczny dodatek Bambino będzie Twoim ulubionym , rozweselającym szkolnym akcesorium dzięki któremu niestraszna będzie Ci zły humor i i niepokój o dobrą ocenę. Okaże się też świetnym kompanem podróży. Do niewielkiej saszetki zapakujesz niezbędne kosmetyki i lekarstwa a dzięki ciekawemu wzorowi błyskawicznie znajdziesz je w bagażu podręcznym. Wypraw swoją pociechę na pierwsze, wrześniowe dni i ciesz się wraz z nim z powrotu do szkoły!