Plecak w jednorożce – niebanalny dodatek

Plecak w jednorożce – niebanalny dodatek

29 października, 2018 Wyłączono przez JP

Kto nie lubi jednorożców – ręka w górę. No właśnie! Przeciwnicy tych wyimaginowanych stworów nie istnieją a z pewnością dawno już wyginęli. Każdy dodatek tego typu szybko znika ze sklepowych półek bo chętnych nie brakuje. Podpowiadam – nie tylko wśród najmłodszych. Plecak w jednorożce to w końcu świetna sprawa. Dlaczego?

Jednorożce w kulturze

Mimo, że kojarzymy je z kolorowymi, pokrytymi brokatem, pięknymi stworkami, pierwsze z nich nie przypominały dzisiejszego wzoru. />

Plecak w jednorożce w Twojej szafie

Od czasów starożytności sporo się zmieniło. Przetransferowany do świata popkultury kusi tęczową czupryną, modnym wdziankiem i porywającym, odblaskowym kolorem. Plecak w jednorożce nie jest więc dziś hołdem klasycznej sztuce, ale zabawnym dodatkiem dla pewnych siebie i chętnych do zabawy osób. W ciekawym worku zmieścisz niezbędniki szkolne – książki i zeszyty w dużym formacie. Znajdzie się również miejsce na piórnik (może w lamorożce?) i fajne długopisy i zakreślacze (koniecznie jamniczki). Przygotuj się na rozpoczęcie roku szkolnego i zachwyć swoich znajomych ciekawymi akcesoriami. Zaintrygowany? Jeśli tak, wyruszaj na poszukiwania i znajdź najciekawsze elementy dla siebie!