Plecak tomorrow will be a better day – plecak uniwersalny

Plecak tomorrow will be a better day – plecak uniwersalny

30 sierpnia, 2019 Wyłączono przez KB

Plecak tomorrow will be a better day posiada stosowne wymiary dla plecaka. Idealnie sprawdzi się np. w szkole, do której trzeba nosić zeszyty A4, ponieważ dzięki swojej wielkości wszystkie się zmieszczą. Plecak tomorrow will be a better day posiada wysokość: 42 cm, szerokość: 31 cm, głębokość: 13 cm. To naprawdę duży plecak, który poradzi sobie zarówno z piórnikami, zeszytami i książkami. Bez problemu można schować tam również np. pudełko na drugie śniadanie czy też strój na WF. Nie każda szkoła posiada szkolne szafki, więc niekiedy dzieci muszą dźwigać naprawdę ciężkie przedmioty do szkoły. Ich kręgosłupy nie są do tego przystosowane, dlatego trzeba dbać o to, by mimo że muszą to robić, to starać się zminimalizować szkody.

Plecak Tomorrow will be a better day – wyściełany tył

Plecak tomorrow will be a better day posiada komorę główną, do której można zapakować większe przedmioty takie jak książki. Komora ta jest naprawdę pojemna, co sprawia, że wszystko się w niej zmieści. Dodatkowo plecak posiada małą przednią kieszeń, co sprawia, że można tam wrzucić np. drobiazgi, klucze bądź słuchawki, w zależności od tego, co akurat dziecko potrzebuje tam włożyć.

Sprawdź pełną ofertę Brooklyn Butik na produkty szkolne

Plecak z ciekawym nadrukiem zapinany jest na suwak, który dba o to, by nic złego nie stało się z zapakowanymi przedmiotami. Rzeczy włożone do plecaka będą tam bezpieczne.

tablica szkolna do pisania