Plecaki z Vansa na nowy rok akademicki

Plecaki z Vansa na nowy rok akademicki

24 września, 2019 Wyłączono przez AD

Nie da się ukryć, że Vans to marka, która od lat jest w modzie i raczej prędko z niej nie wyjdzie. I bardzo dobrze! Plecaki z Vansa wytrzymują lata intensywnego noszenia, udźwigną segregatory z notatkami, podręczniki, zapas jedzenia na cały dzień i termos z gorącą kawą, która ma wystarczyć od siódmej rano do dwudziestej.

Plecaki z Vansa, które przetrwają wszystko!

Co prawda marka Vans kojarzy się wciąż przede wszystkim z obuwiem, to coraz szerzej mówi się o modnych, orgyginalnych i stylowych plecakach spod szyldu tejże marki. Jeśli chcesz się wyróżnić, ale jednocześnie pozostać w dość mainstreamowym nurcie styli, koniecznie zobacz najciekawsze propozycje plecaków z Vansa. Kultowy producent odzieży i obuwia dla młodzieży sprawił, że szkolne i akademickie plecaki przestały być nudne. Niezależnie od tego, czy Twój styl to bardziej casual elegant czy jednak wariacje na temat sportu i swobody, znajdziesz tutaj coś dla siebie.

plecaki z  vansa

Bądź sobą. Bądź niekonwencjonalny.

Konwencje to nuda! Odrobina nonszalancji jeszcze nikomu nie zaszkodziła, prawda? Już samo hasło reklamowe marki („Of the wall!”) mówi samo za siebie. Lekko oldschoolowy design plecaków łączy się tu z pojemnością i praktycznością. Możesz wybierać spośród młodzieżowych jednokomorowych plecaków, klasycznych szkolnych, a także wzorzystych worków. Plecaki z Vansa sprawiają, że styl miejski będzie coraz bardziej fascynujący.