Pojemnik na pościel do pokoju dziecięcego

Pojemnik na pościel do pokoju dziecięcego

20 września, 2018 Wyłączono przez SP

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zdarzają się momenty, gdy trzeba posprzątać bardzo sprawnie, bo goście są tuż-tuż. Wtedy najchętniej schowałabyś wszystko do szafy albo zamiotła pod dywan. Nie odwodzimy od pomysłu chowania niepotrzebnych na zewnątrz rzeczy, wręcz przeciwnie: proponujemy pojemnik na pościel do pokoju dziecięcego, który ułatwi sprzątanie. Wyprodukowała go marka Klupś. Co warto usłyszeć o tym produkcie?

pojemnik na pościel Klupś

Jak zaprojektowano ten pojemnik?

Produkt Klupś jest pomyślany jako uzupełnienie łóżeczek i tapczaników. Nadano mu wymiary 140 x 70 i biały kolor. Znaczy to, że można go dopasować do większości innych mebli, bo nie będzie się wyróżniał na ich tle. Do jego wykonania posłużyła płyta eko, zapakowano go do montażu w domu. Dzięki temu, że przykręcono do niego 4 osobne kółka, można dowolnie zmieniać jego położenie i nie trzeba przykręcać na stałe do łóżeczka. Można więc wykorzystać go inaczej, gdy dziecko będzie za duże na spanie w małym łóżeczku.

Raz pojemnik na pościel, raz schowek

Rozmiar pojemnika na pościel i to, że można go przenosić, pozwala na wykorzystanie nieco odmienne: jako pojemnik w garderobie albo ogromną skrzynię na zabawki w pokoju dziecięcym. Ale to w przyszłości, kiedy dziecko wyrośnie. Tymczasem nie martwy się o przyszłe zastosowanie produktu, a cieszmy radosnymi chwilami z dzieckiem.