Pokój typu twin w Krakowie

Pokój typu twin w Krakowie

9 listopada, 2020 Wyłączono przez WU

Pokój typu twin dostępny w hotelu Grand Ascot to idealne rozwiązanie dla dwóch osób. To rozwiązanie przypadnie do gustu zarówno podróżującym w celach służbowych, jak również zupełnie prywatnych. Na gości czeka 25 metrów kwadratowych komfortu w czterogwiazdkowym hotelu butikowym. Nowoczesne i gustownie zaaranżowane wnętrze zapewnia wszystko, co potrzebne do komfortowego odpoczynku. Niezależenie, czy twój pobyt w Krakowie związany jest z obowiązkami zawodowymi, czy raczej przybywasz na urlopie, rozwiązanie to pozwoli ci w pełni wykorzystać czas spędzony w stolicy Małopolski. 

Wyposażenie pokoju typu twin

Każdy pokój typu twin w hotelu Grand Ascot w Krakowie wyposażony jest w telewizor LCD z bogatym pakietem programów oraz gniazdami HDMI oraz USB, dzięki czemu można do niego podłączyć prywatny komputer. Daje to duże możliwości osobom, które przygotowują się do ważnego spotkania biznesowego, mogą bowiem przećwiczyć w hotelowym pokoju swoją prezentację czy wystąpienie. Ściany hotelowych pokoi są doskonale wytłumione, dzięki czemu goście nie będą sobie nawzajem przeszkadzać, nawet jeżeli obowiązki związane z pracą przedłużą się na późna w nocy. Oczywiście dostęp do sieci WiFi również jest w standardzie. 

Udogodnienia dla gości

Na wyposażeniu pokoju typu twin nie brak również dostępu do bardziej przyziemnych udogodnień, jak suszarka do włosów, deska do prasowania i żelazko (aby ograniczyć twój bagaż, a jednocześnie umożliwić zadbanie o swój strój), lodówka, klimatyzacja, sejf czy usługa budzenia o określonej porze. Zapraszamy do hotelu Grand Ascot!