Pomysły na ślubne paznokcie

Pomysły na ślubne paznokcie

27 kwietnia, 2018 Wyłączono przez AC

Dzień ślubu to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w życiu każdej kobiety. Oczywistym jest, że wszystkie przyszłe panny młode chcą wyglądać tego dnia nadzwyczajnie. Cała stylizacja musi być spójna i tworzyć całość, dlatego główne elementy całej stylizacji, takie jak suknia, fryzura, buty najczęściej są obmyślane na długo przed terminem. Jednak bardzo często kobiety zapominają o istotnej kwestii swojego ślubnego wyglądu, jakim są paznokcie. Jakie są więc najlepsze ślubne stylizacje paznokci?

Paznokcie w kolorze bieli

Kobiety lubiące klasykę, z pewnością docenią paznokcie w kolorze bieli. Panny młode, które lubią wprowadzić do klasyki nutkę nowoczesności, mogą potraktować biały jako podstawę i zaszaleć z dodatkami , np. koralikami, cyrkoniami lub ręcznie malowanymi wzorami. Dzięki nim, paznokcie będą wyglądać oryginalnie i nowocześnie, pozostaną jednak ciągle stylowe i eleganckie.

Paznokcie ślubne w 2018

Wielkimi krokami zbliża się do nas gorący sezon ślubny, który w 2018 będzie pod znakiem glamour. W tym roku odchodzimy nieco od klasyki i standardowej bieli, idąc w kierunku odważnych wzorów i kolorów. Coraz częściej panny młode stawiają również na nowoczesne dodatki na paznokcie w postaci ciekawych naklejek – dla kobiet lubiących klasykę mogą to być stonowane, delikatne wzory w jasnych odcieniach, a dla odważniejszych kolorowe koronki lub metaliczne desenie.
Podczas wybierania ślubnych paznokci trzeba jednak mieć głównie na uwadze to, by pasowały one do całej stylizacji lub motywu przewodniego wesela.

Przykładowe paznokcie ślubne

Wszystkie kobiety znajdą ciekawe dodatki na paznokcie w sklepie internetowym Dybcia, który oferuje wszelkiego rodzaju naklejki, ozdoby, cyrkonie i wiele innych – przekonaj się sama!