Pościel 200×220 cm – wybierz swój komplet

Pościel 200×220 cm – wybierz swój komplet

2 stycznia, 2019 Wyłączono przez JP

Z jedwabiu, wełny a może tradycyjnie – z higienicznej i ciepłej bawełny? W jakieś pościeli spędzisz dzisiejszą noc? Zanim podejmiesz spontaniczną decyzję zakupową, warto dowiedzieć się co nieco o zaletach każdej z tkanin i konsekwencjach wyboru konkretnej.

Ba(wełna)?Idealna dla Ciebie pościel 200x220 cm

Właściwie dobrany komplet to gwarancja dobrze przespanej nocy. Odpowiednia tkanina umożliwia dobre odprowadzenie wilgoci i potu, chroni przed rozwojem drobnoustrojów. Pozwala również odpowiednio regulować i dostosować temperaturę do pory roku. Bawełniana pościel 200×220 cm doskonale sprawdzi się zarówno latem jak i zimą. Podobnie jak wełniana, którą zwykle traktujemy jako zestaw jedynie na chłodniejsze dni. Mało  kto jednak wie, że odznacza się doskonałymi właściwościami higroskopijnymi i dobrze dostosowuje się do zastałej temperatury – lekko chłodząc lub nieco podnosząc jej poziom. Włókna są w pełni naturalne, choć mogą uczulać więc tuż przez zakupem dobrze zrobić test i sprawdzić, czy ich obecność nie wpływa na nasz komfort.

Pościel 200×220 cm – idealny dla par

Wśród najpopularniejszych rozmiarów właśnie ten najczęściej wybierają pary do swojej sypialni. Pościel 200×220 cm pozwala na komfort każdego z partnerów, bez obaw o przypadkowe „podkradanie” kołdry. Wybór popularnego rozmiaru to również gwarancja dostępności w wybranym sklepie. Sprawdź sam najciekawsze wzory i kolory tutaj: https://www.ceneo.pl/Posciel/Rozmiar:200x220_cm.htm. Ciekawe wzory, nieoczywista kolorystyka i, jak zawsze, możliwość porównania cen towarów.