Pościel lniana – naturalnie również w czasie snu

Pościel lniana – naturalnie również w czasie snu

6 czerwca, 2017 Wyłączono przez KF

Naturalne produkty mają wiele zalet. Są bardzo dobre dla osób, które mają wrażliwą skórę oraz inne problemy zdrowotne. W każdym domu mogą się pojawić naturalne obrusy, pościele, ściereczki i wiele innych artykułów. Pościel lniana jest szczególnie warta uwagi.

Dlaczego pościel lniana?

Lniana pościel może występować w różnych wzorachZe wszystkich domowych artykułów skóra największy kontakt ma z pościelą. Ocieramy się o nią w nocy. Zwykła pościel może powodować podrażnienia lub nawet alergie. Do tej sytuacji dochodzi najczęściej ze względu na drobnoustroje i roztocza, które wnikają w tkaninę. Wydzielane w trakcie nocy ciepło i wilgoć jest idealnym środowiskiem do ich namnażania. Pomóc usunąć alergeny może dopiero wypranie pościeli w wysokiej temperaturze. Niestety wielu producentów odradza takie pranie ze względu na ryzyko zniszczenia. Istnieje jednak pościel, którą można prać w ten sposób – jest to pościel lniana. Właśnie dzięki tej możliwości będzie idealna dla alergików.

Inne zalety pościeli lnianej

Tkaniny lniane mają dużą zaletę, którą jest przewiewność. Umożliwiają swobodny przepływ powietrza. Są naturalne, więc masz pewność, że materiał nie jest szkodliwy dla Twojej skóry. Dodatkowo tkaniny poddawane są procesowi technologicznemu zwanym tamblowaniem. Wpływa on na odpowiednią miękkość. Dzięki niemu nie musisz się martwić o otarcia i możesz być pewien, że pościel lniana będzie delikatna dla Twojej skóry. Dodatkowo tkaniny lniane charakteryzują silne sploty decydujące o ich trwałości.

Pościel lniana – znana i ceniona przez babcie

Biała pościel lniana jest uniwersalna i elegancka
Od lat pościele lniane są cenione. Ich zalety dostrzegają szczególnie starsze osoby, które skłaniają się chętnie do otaczania się naturalnymi tkaninami. Pościele lniane właśnie takie są. Mogą być używane przez alergików. Są również odpowiednie dla dzieci. Pościel lniana jest dostępna w różnych kolorach i wzorach. Najbardziej popularne są jednak białe barwy. Nie musisz obawiać się o ich zabrudzenie, ponieważ pranie w wysokiej temperaturze umożliwi Ci usunięcie większości najpopularniejszych plam. Tego typu pościel jest elegancka i pasuje do tradycyjnych oraz nowoczesnych sypialni.

Pościel lniana jest dostępna w:
Sklep Świat Lnu
tel: 600 972 419
e-mail: sklep@swiatlnu.pl