Power bank ugo ubp-1084 – wyjazdowy niezbędnik dla Ciebie

Power bank ugo ubp-1084 – wyjazdowy niezbędnik dla Ciebie

29 października, 2018 Wyłączono przez DB

Smartphony to urządzenia bez, których nie możemy dziś żyć. Dzięki telefonom mamy nieograniczony dostęp do internetu, a co za tym idzie do informacji. Za sprawą telefonu często wysyłamy maile, kontaktujemy się prywatnie oraz służbowo. W niektórych zawodach, pozbawienie telefonu na parę godzin wiąże się z niemożnością wykonywania poleceń i czynności służbowych. Warto więc mieć przy sobie zapasowe zasilanie do telefonu.

Power bank ugo ubp-1084

power bank ugo ubp-1084

 

Telefony pozwalają nam na wiele, między innymi utrzymujemy kontakt ze światem sprawdzając wiadomości, czytając blogi, z firmą- odbierając i wykonując telefonu oraz pisząc i otrzymując maile, ze znajomymi – za pomocą komunikatorów bądź social mediów. Udostępniamy nasze zdjęcia, dzielimy się ciekawymi informacjami, korzystamy z aplikacji, które nie raz nie dwa ułatwiły nam nasze życie. Power bank ugo ubp-1084 to zasilanie, które umożliwi nam w każdej chwili skorzystanie z usług jakie świadczą dla nas smartphony.

Szczegółowe informacje

Gdy smartphone odmawia współpracy z powodu rozładowanej baterii, posiadając power bank wystarczy podłączyć go do naszego telefonu. Power bank ugo ubp-1084 to uniwersalne  zasilanie posiadające trzy gniazda USB i dające możliwość jednoczesnego ładowania trzech urządzeń w tym samym czasie. Pojemność baterii to 10000mAh, napięcie wejściowe to 5.0V 2.0A  a napięcie wyjściowe 1 – 5V 2.0A. Chcesz zabezpieczyć się przed sytuacją, gdy zostajesz bez telefonu? Powe Bank to najlepsza opcja!