Nokia Wrocław oferuje pracę jako preinvestigation engineer

Nokia Wrocław oferuje pracę jako preinvestigation engineer

30 marca, 2022 Wyłączono przez R Z

Szukasz pracy w IT? Nokia Wrocław ma coś właśnie dla Ciebie! Jeżeli chcesz stworzyć zespół w jednej z najbardziej perspektywicznych firm komunikacyjnych, oraz wpływać na życie otaczającego Cię świata to stanowisko preinvestigation engineer czeka właśnie na Ciebie!

Czym będziesz się zajmować jako preinvestigation engineer?

Stanowisko preinvestigation engineer oferuje wiele wyzwań, ale także okazji do nauki. Jeżeli zastanawiacie się, z czym wiążę się taka praca, zaraz Ci wszystko wytłumaczy. Przede wszystkim będziesz członkiem zespołu składającego się z wielu osób doświadczonych w rozwoju i testowaniu oprogramowania. W skład zespołu wchodzą inżynierowie na wielu poziomach zaawansowania, pochodzący z całego świata. Jeżeli zastanawiasz się, czego się nauczysz, to jednym z tych umiejętności będzie analiza błędów oprogramowania klasy przemysłowej, na platformie wbudowanej czasu rzeczywistego. Przy czym to oprogramowanie wykorzystuje częstotliwości radiowe. Nauczysz się także analizy funkcjonalności podmiotów pod kątem wpływu na poziom komponentów systemu na platformach radiowych. Weźmiesz też udział w spotkaniach grupy zadaniowej związanej z technicznym badaniem błędów, analizą przyczyn źródłowych i wdrażaniem rozwiązań. Oprócz tego będziesz pracować na ISTQB fundamentals, Testing Frameworks, JIRA, systemie Linux, i wielu więcej!

Dlaczego warto wybrać Nokię?

	preinvestigation engineer

Nokia Wrocław oferuje szerokie perspektywy dla swoich pracowników. Daje możliwość pracy hybrydowej, ciągłego uczenia się i programy dobrego samopoczucia których zadaniem jest wesprzeć Cię psychicznie i fizycznie. Dodatkowo firma ta jest laureatem wielu nagród, takich jak Wskaźnik równości płci według Bloomberga, Globalny benchmark Workplace Pride, Równość LGBT+ i najlepsze miejsce do pracy według Fundacji HRC! Nie czekaj, zgłoś się już teraz, może praca preinvestigation engineer czeka właśnie na Ciebie?