Prezent dla kota – Twój sklep zoologiczny!

Prezent dla kota – Twój sklep zoologiczny!

31 lipca, 2018 Wyłączono przez IS

Prezent dla kota – sklep internetowy i stacjonarny

W sklepie zoologicznym Prezent dla kota znajdziesz szeroką gamę akcesoriów dla kotów m.in żwirki dla kotów, bezzapachowe żwirki dla kotów, ekologiczne żwirki dla kotów oraz akcesoria do pielęgnacji Twojej czworonożnej pociechy takie jak: szczotki, grzebienie, szampony, zabawki, piłki, smakołyki, kuwety, pudełka transportowe, preparaty do pielęgnacji kotów.

 

Żwirek dla kota z Zeolitu

 

Zeolit

Spotkałeś się na pewno z kwaśną miną Twoich gości przechodzących obok kuwety w toalecie lub korytarzu. Koniec z tym! Witamy w nowej erze – erze Zeolitu. Czym jest Zeolit? To nowatorski produkt, na bazie naturalnego minerału pochodzącego z kopalni z Zakarpacia na Ukrainie. Prezent dla kota aktywnie współpracuje z ośrodkami naukowymi na terenie całej Polski, aby dostarczyć produkt najwyższej jakości. Żwirek z zeolitu uzyskał atest Państwowego Zakładu Higieny.

Czym charakteryzuje się Żwirek z Zeolitu:

  • chłonie nieprzyjemne zapachy
  • nieczystości nie przyklejają się do kuwety, gdyż żwirek świetnie się zbryla
  • chłonie nieczystości

 

Zrób prezent swojemu pupilowi. Wybierz zabawkę, smycz lub smakołyk i zrób mu prezent. Miłość objawia się w czynach. Umyj kociaka, zabierz go na spacer, pobaw się z nim, sprzątnij jego posłanie, zabierz go do innego kociaka – okazuj mu miłość poprzez czyny.

Prezent dla Kota – tworzą miłośnicy Kotów, którzy chcieliby, by te królewskie stworzenia żyły po królewsku! Zaskocz Twojego kociaka już dziś!