Czym jest prosystem home care rich peptide?

Czym jest prosystem home care rich peptide?

1 lutego, 2021 Wyłączono przez DB

Słyszałaś lub słyszałeś nazwę prosystem home care rich peptide i nie wiesz czym jest? Tłumaczymy w naszym mini artykule.

Home care – opcja na lockdown

Biorąc pod uwagę, iż pandemia bardzo mocno wpłynęła na nasze codzienne życie, nic dziwneg,o że także w kwestii Beauty możemy znaleźć pewne zmiany, które swoje podłoża mają między innymi w lub lockdownie. Po pierwsze nie nakładamy tyle makijażu ile w normalnej rzeczywistości, gdy wybieramy się do pracy czy szkoły. Większość z nas przynajmniej kilka dni w tygodniu pracuję zdalnie, bądź też całkowicie przyszła na zdalną pracę czy też nauczanie. Home Care a więc domowa pielęgnacja jest zatem o wiele bardziej rozbudowana – skoro nie nakładamy na skórę podkładów i pudrów chcemy żeb skóra twarzy była dobrze wypielęgnowana! Pomoże nam w tym prosystem home care rich peptide.

Prosystem home care rich peptide od Dr Irena Eris Beautycare

Dr Irena Eris Beautycare w swojej ofercie produktowej posiada szereg rozwiązań. Są to produkty, które dedykowane są do stosowania po zabiegach kosmetycznych. Ich głównym zadaniem jest przedłużenia efektów a także skuteczności owych zabiegów. Na oficjalnej stronie Dr Irena Eris Beautycare znajdziecie szereg linii produktowych w tym Art of Lifting i inne oraz konkretne rozwiązania produktowe jak Krem Ekstremalnie Odmładzający
do Twarzy, Szyi i Dekoltu na Noc, Regenerująca Kuracja Odmładzająca pod oczy i na okolice ust i inne.