Prywatne akademiki w Polsce i ich zalety

Prywatne akademiki w Polsce i ich zalety

15 czerwca, 2021 Wyłączono przez DB

Czy na polskim rynku działają prywatne akademiki w Polsce, które mogą zaproponować studentowi znacznie lepsze warunki, niż w akademikach przynależność do danej uczelni? Jak najbardziej tak! Sprawdzamy razem jakie są zalety mieszkania w akademiku na studiach!

Czy warto mieszkać w akademiku?

unibase 12 1

Wydawać by się mogło, że mieszkanie w wynajmowanym pokoju czy też mieszkaniu w mieście gdzie planujemy iść na studia jest zdecydowanie lepszą opcją, niż mieszkanie w akademiku. Niemniej jednak zamieszkanie w akademiku również ma wiele zalet. Do jednej z nich należy fakt, iż w jednym budynku znajduje się mnóstwo młodych osób, z którymi możemy się zintegrować, stworzyć relacje, przyjaźń, wymieniać się poglądami, bawić się i wspólnie odkrywać atrakcje miasta. Dodatkowo akademiki zwykle znajdują się blisko uczelni. Nie będzie nas zatem dotyczyć wielominutowa podróż na wykłady czy też ćwiczenia. Co więcej, prywatne akademiki w Polsce oferują znacznie więcej udogodnień, niż wynajmowane mieszkanie.

Prywatne akademiki w Polsce – Unibase

Prywatne akademiki takie jak Unibase w Krakowie to darmowy internet, dostęp do siłowni oraz pokoi relaksu, gdzie znajduje się na przykład PlayStation czy też ping- pong lub bilard. To także wydzielone miejsce do nauki i schludne pokoje urządzenie w myśli nowoczesnego designu. Ładka okolica, zielone przestrzenie. Wygoda, czas na zabawę i czas na naukę – idealne środowisko dla studentów każdego roku studiów!