Przewóz artykułów spożywczych – krajowy i międzynarodowy przewóz żywności

Przewóz artykułów spożywczych – krajowy i międzynarodowy przewóz żywności

24 stycznia, 2019 Wyłączono przez WU

Firma Stando specjalizuje się w usłudze polegającej na transporcie produktów i półproduktów spożywczych w stanie ciekłym na dużą skalę. Dysponujemy potężną flotą specjalnie dostosowanych do tego cystern. Chcemy jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów, dlatego przewóz artykułów spożywczych obudowaliśmy kilkoma, bardzo ciekawymi udogodnieniami.

Przewóz artykułów spożywczych realizujemy na terenie całej żywności.Przewóz artykułów spożywczych – precyzja i jakość

Czerpiemy niezmierną radość z możliwości świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, a także wymiany doświadczeń z zakresu przewozu artykułów spożywczych. Jesteśmy świadomi, że wszelkie dziedziny pomysłów związane z produkcją i przetwórstwem żywności wymagają ogromnej dbałości, precyzji i obostrzeń, aby nie narażać zdrowia, życia i zaufania konsumentów na szwank. Jednocześnie staramy się zaproponować konkurencyjne ceny za świadczone przez nas usługi.

Olbrzymie możliwości logistyczne

Dla klientów, którym potrzebny jest przewóz artykułów spożywczych, możemy zaproponować cysterny jedno, dwu, lub trzykomorowe, które pozwalają na bezpieczny transport różnych substancji jednym pojazdem. To z kolei pozwala na zoptymalizowanie kosztów transportu. Nasza flota jest strategicznie rozstawiona w całej Europie, a dzięki sprawnemu systemowi bieżącego monitoringu, możemy sprawnie reagować na wszelkie, nieprzewidziane sytuacje.