Psychiatrzy sekrety polskich gabinetów – co dzieje się za zamkniętymi drzwiami?

Psychiatrzy sekrety polskich gabinetów – co dzieje się za zamkniętymi drzwiami?

5 listopada, 2020 Wyłączono przez KK

Psychiatria od wielu lat była uważana za „gorszą” specjalizację medyczną od innych. Do tej pory, w niektórych kręgach jest to temat tabu, a osoby chore psychicznie często czują się odrzucone przez społeczeństwo. Przeczytaj książkę Psychiatrzy sekrety polskich gabinetów i poznaj tajemnice psychiatrii.

Dlaczego warto przeczytaj książkę Psychiatrzy sekrety polskich gabinetów?

Czy wiesz co dzieje się za zamkniętymi drzwiami gabinetów lub szpitali psychiatrycznych? Jak wygląda wizyta u terapeuty? Wielu z naj jedynie domyśla się, jak może odbywać się wizyta u psychiatry czy leczenie osoby z zaburzeniami psychicznymi. Jednak, czy wiemy jak jest naprawdę? Ewa Pągowska dokładnie zbadała tę dziedzinę medycyny. W swojej książce pokazuje tajemnice psychiatrii w Polsce. Nie boi się kontrowersyjnych tematów ani trudnych pytań. Pągowska porusza takie zagadnienia, jak depresja, schizofrenia czy leczenie dzieci i młodzieży. W szczerych rozmowach z lekarzami, porusza tematy związane z psychiatrią sądową, psychopatią oraz zaburzeniami seksualnymi.

psychiatrzy ewa pągowska

Kilka słów o autorce – Ewie Pągowskiej

Ewa Pągowska to utalentowana dziennikarka i autorka tekstów o tematyce psychologicznej i medycznej. Współpracuje z wieloma magazynami i dziennikami, m.in. Newsweek, Polityka, Elle, Wysokie Obcasy. Nie boi się kontrowersyjnych tematów tabu.

Jaka jest naprawdę kondycja psychiczna Polaków? W jaki sposób panująca pandemia wpłynie na stan psychiczny każdego z nas? Tego i wiele więcej dowiesz się z książki Psychiatrzy sekrety polskich gabinetów!