Quiz pod napięciem – Rozrywka dla fanów piłki nożnej

Quiz pod napięciem – Rozrywka dla fanów piłki nożnej

6 grudnia, 2021 Wyłączono przez PiGl

Interesujesz się światem piłki nożnej? Na pewno spodoba Ci się Quiz pod napięciem, jest to program transmitowany na platformie YouTube na kanele ETOTO. Format odcinków opiera się na sprawdzaniu wiedzy gości z dyscypliny sportowej jaką jest piłka nożna. Jak dotąd w odcinkach gościli znani zawodnicy, dziennikarze, eksperci oraz trenerzy.

Kto jest głównym prowadzącym Quiz pod napięciem?

Program Quiz pod napięciem jest emitowany na YouTube na kanale ETOTO TV od jesieni 2018 roku. Głównym prowadzącym jest znany YouTuber Michał Pol. Mogą go Państwo kojarzyć, również z takiego kanału jak kanał sportowy. W odcinkach dotychczas występowali takie osobistości jak: Wojciech Kowalczyk, Tomasz Hajto, Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Tomasz Smokowski, Wojciech Kowalczyk, Radosław Majewski, Tomasz Frankowski, Andrzej Person, Dariusz Szpakowski, Jarosław Królewski, Franciszek Smuda, Andrzej Strejlau, Krzysztof Stanowski.

soccer gabc877fb0 640

Kiedy premiera ma piłkarski Quiz pod napięciem?

Quiz pod napięciem ma premierę, co poniedziałek o godzinie 20:00. Warto zaznaczyć, że wziąć udział mogą, również widzowie wyłonieni z eliminacji. Aby mieć szanse wzięcia udziału w programie warto zaobserwować na mediach społecznościowych ETOTO. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy, również na naszą oficjalną stronę internetową.