Pomysł na prezent – ramki cyfrowe multimedialne

Pomysł na prezent – ramki cyfrowe multimedialne

14 grudnia, 2017 Wyłączono przez KH

Jak co roku przed świętami stajemy przed ciężkim wyborem prezentów dla bliskich. Nie rzadko zdarza się, iż nie mamy zupełnie pomysłu co by to mogło być. W takich chwilach szukamy uniwersalnych prezentów, które spodobają się każdemu. Takich prezentów jest wiele. Jedną z naszych propozycji są ramki cyfrowe multimedialne.

Ramka cyfrowa multimedialna INTENSO 8"

Czy ramki cyfrowe multimedialne będą uniwersalnym prezentem?

Ramki cyfrowe multimedialne znajdą swoje upodobanie w niejednym domu. Jest to prezent dobry zarówno dla osób młodych jak również dla starszych. Któż z nas nie lubi miłych wspomnień i przeglądania zdjęć czy też filmów z wakacji lub z czasów młodości. Z takiego prezentu ucieszy się nastolatka, która będzie mogła wgrać do ramki zdjęcia z przyjaciółmi. Wzruszy się również babcia, która dostanie wgrane do ramki stare zdjęcia oraz członków rodziny.

Jakie zalety posiadają ramki cyfrowe multimedialne?

Przy pomocy ramki zdjęcia możemy oglądać bezpośrednio z karty aparatu. Nie musimy więc zajmować się zgrywaniem zdjęć, wyborem tych najlepszych i traceniem czasu na wywołanie ich u fotografa. Zdjęcia, które nam się nie podobają możemy na bieżąco usuwać. Przydatną funkcją w ramkach jest możliwość ustalania czasu wyświetlania poszczególnych zdjęć. Wiele ramek cyfrowych multimedialnych oprócz przeglądania zdjęć daje również możliwość oglądania filmów wraz z dźwiękiem (dzięki wbudowanym głośnikom).

RAMKA DO ZDJĘĆ INTENSO 8" MEDIAARTIST (ramka cyfrowa multimedialna)

Gorąco polecamy zakup ramek cyfrowych multimedialnych na prezent dla naszych najbliższych. Swój prezent możesz zakupić między innymi za pośrednictwem sklepu internetowego Market7: https://www.market7.pl/Ramki-cyfrowe,c,643