Oryginalne sneakersy Reebok 3D Opus Lite CN5626

Oryginalne sneakersy Reebok 3D Opus Lite CN5626

10 października, 2018 Wyłączono przez DB

Moda na sneakersy przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych. Dawniej noszenie adidasów do garnituru czy eleganckiej spódnicy, było domenom amerykanów i uważane za wielkie, modowe faux pas. Sprawa zdecydowanie zmieniła się gdy komfort adidasów w połączeniu z modną stylizacją nagle stał się modowym hitem numer jeden a amerykańskie połączenia krzykiem mody. Taka to ta moda już jest szalenie zawrotna.

Historia najwygodniejszych butów na świecie

Wygodne, modne, kolorowe – takie są sneakersy, na ten moment najpopularniejsze buty świata. Znajdują się one w szafie każdego. Z nadejściem wiosny są coraz chętniej wybierane tak do sportowych, jak i codziennych zestawów. Jesienią również nie rezygnujemy z ulubionej pary i niekoniecznie stawiamy tylko na szaro-bure kolory ! Na świecie już od lat 50 każdy nosi sneakersy, w Polsce moda na adidasy, również trwa długo niemniej jednak dopiero od kilkunastu lat nosiły je z gracją i wyczuciem stylu.  Modę zapoczątkował Marquis Converse, w popularnym modelu Taylor chodzimy do dziś, później na rynku pojawiły się takie firmy jak Puma, Adidas oraz New Balance.

Reebok 3D Opus Lite CN5626

Reebok 3D Opus Lite CN5626Reebok 3D Opus Lite CN5626

W obecnym świecie mody liczy się oryginalność. Mimo minimalistycznego trendu każda blogerka modowa stara się znaleźć projekt sneakersów, które były by niepowtarzalne. Moda na oryginalny minimalizm obecna jest w mediach, na profilach internetowych gwiazd, w social mediach, internecie, na blogach, w gazetach – wszędzie! Jeśli też masz ochotę być oryginalny i mieć buty, które zachwycą postaw na model  Reebok 3D Opus Lite CN5626. Jednokolorowy projekt z ciekawym, futurystycznym kształtem. Wygoda, moda i styl to łączą w sobie te buty.